– zahrajeme a zazpíváme na Vašich rodinných oslavách (s programem pro oslavence i s Karaoke show), svatbách (na kterých pořádáme různé veselé svatební hry), tanečních večerech a zábavách (i venkovních), dětských dnech, firemních večírcích, karnevalech, plesech, bálech a jiných společenských akcích.

– v počtu účinkujících od jednoho zpěváka-muzikanta s klávesy se zpěvačkou jako duo. Nebo trio se zpívajícím kytaristou, až po kvartet s živým zpívajícím bubeníkem-percusistou

– bohatý repertoár – Českých a Slovenských písniček (nové i starší) – zahraniční od Evergreenu po současnou taneční muziku – country naše a zahraniční – lidovky v hojném počtu – Polky, Valčíky, Waltze, Tanga a repertoár pro společenské tance – písničky pro děti (vhodné pro dětské dny)

– po 9 letech působení člena Remixu ve Španělsku na postu zpěváka a
bubeníka-percusistu v Bratislavském Orchestru Music Company, dřívěji známý jako Orchester Braňa Hronca, je repertoár obohacený o spoustu současných i starších temperamentních jižanských písniček z této provincie

– dlouholeté zkušenosti v tuzemsku (aktivně od r. 1974 – 1979 v amatérských a poloprofesionálních skupinách, Scarabeus, Karamel, Crocus – později Valašsko Meziříčská hardrocková legenda Canon nyní Kanon, Paranoid, Expanze) – Od r. 1979 až doposud v profesionálních 1979 – 1980 Jazzové kvarteto Josefa Birgera / 1981 – 1982 – Skupina Proto Pavla Nováka st. / 1990 – 1991 legendární skupina Faunus z Valašského Meziříčí / 1994 – 1995 bývalá skupina Petera Nagyho Supercement z Prešova a v zahraničí od r. 1991 – 2005 Německo, Rakousko, Švýcarsko, Holandsko + nahrávání 2 studiových CD s Orchestrem Music Company, posléze Španělsko (1997 – 2005) + nahrávání 3 CD (Live)

– V r. 2004 založení Hudební skupiny REMIX a od r. 2009 Hudební agentury REMIX z Valašska

– pořádáme akce a programy pro děti ze ZŠ, MŠ a DD – Dětské Superstar, Hledáme talenty, dětské karnevaly a besídky. Vystupujeme pro klienty ze Stacionářů

– zajistíme dle Vašeho požadavku i jiné obdobné hudební skupiny nebo jednotlivce či DJ, i zkušené zvukaře se kterými naše Agentura spolupracuje. Malé i více početné hudební skupiny včetně Rockových kapel o 3 – 6 členech.

– nabízíme technické ozvučení a osvětlení jakýchkoliv menších a středních akcí hudební a světelnou aparaturou

– působení po celé Moravě, ČR i Slovensku – moderování v ČJ a NJ

NOVĚ: Skupina REMIX + DJ který zaručeně kvalitně zakončí Vaši Svatbu či Oslavu pro mladší tancechtivé osazenstvo v pozdních hodinách. Délka jeho vystoupení po domluvě.